^ Back to Top

ETKİNLİKLERİMİZ

RESİM GALERİSİ

GENEL KURUL BİLDİRİSİ - 2016/1

SULTANLAR KARAT İSTANBUL SİTESİ YÖNETİMİ                                        01.02.2016

SAYI       :2016/1

KONU    :2015 YILI GENEL KURUL BİLDİRİSİ

                SAYIN

                                             

 1. Sultanlar Karat İstanbul Toplu Yapı Kat Malikleri Olağan Genel Kurul toplantısı önceden ilan olunduğu üzere, 24 Ocak 2016 Pazar günü saat 11.00’de Sultanlar İlköğretim Okulu Konferans Salonunda toplanmıştır. Toplantıda aşağıda belirtilen kararlar alınmıştır;
 1. Olağan Genel Kurul Toplantısında yeterli çoğunluk sağlanmış, alınan kararlar oy çokluğu ve oy birliği ile alınmıştır.
 2. 2015 yılı Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu ve Denetim Kurulu Faaliyet raporu okunarak müzakere edildi. Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu ayrı ayrı ibra edildi.
 3. Yapılan oylama sonucu, aşağıda belirlenen kişiler 2016 yılı yeni yönetim ve denetim kurulun da görev yapmak üzere seçilmiştir.

Devamını oku: GENEL KURUL BİLDİRİSİ - 2016/1

SİTE YÖNETİM KURULU BİLDİRİSİ - 2014

SAYI

:

2014/ 01

TARİH

:

30.01.2014

KONU

:

2014 YILI (01 ŞUBAT 2014-31 OCAK 2015) DÖNEMİ İLE İLGİLİ SİTE YÖNETİM KURULU BİLDİRİSİ

SAYIN

:

 

 

 

 1. Sultanlar Karat İstanbul Toplu Sitesi 2013 yılı olağan genel kurul toplantısı 19 Ocak 2013 tarihinde yapılmış olup aşağıda belirtilen kararlar alınmıştır.
 1. Olağan Genel Kurul Toplantısında yeterli çoğunluk sağlanmış, alınan kararlar oy çokluğu ve oy birliği ile alınmıştır.
 2. 2013 yılı Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu ve Denetim Kurulu raporu okunarak müzakere edildi. Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu ayrı ayrı ibra edildi.
 3. Aidat ve yatırım bütçesi borçlarını ödemeyen kat malikleri hakkında yasal takip başlatılması ve başlatılan yasal takiplere devam edilmesi hususunda Yönetim Kurulu’na yetki verilmesi oylandı, 7 red oyuna karşılık oy çokluğuyla kabul edildi.
 4. Aidat ve yatırım bütçesi borçlarını ödemeyen kat maliklerine sosyal alanlardan faydalanma kısıtlılığı getirilmesine dair gündem maddesi, Kat Mülkiyeti Kanunu’na aykırılık teşkil ettiği gerekçesiyle iptal edildi.
 5. Aidat ve yatırım bütçesi borcunu ödemeyen kat maliklerinin site internet web sayfasında ve duyuru panolarında ilan edilmesi konusu oylandı, 7 red oyuna karşılık oy çokluğuyla kabul edildi.
 6. Garajda park yeri tahsisi konulu gündem maddesi bir sonraki toplantıda görüşülmek üzere ertelendi.
 7. Yönetim Kurulu tarafından yapılan harcamaların sitenin internet web sayfasından yayınlanmasına devam edilmesine oy birliğiyle karar verildi.
 8. Su deposu ve jeneratör alımı konusunun Yönetim Kurulu tarafından hukuki, teknik ve mali yönlerden araştırılması neticesinde tekrar gündeme alınmasına oy çokluğuyla karar verildi.
 9. Yargı sürecindeki davaların devamının sağlanması konusuna oy birliğiyle karar verildi.
 10. Yapılan oylama sonucu, aşağıda belirlenen kişiler 2013 yılı yeni yönetim ve denetim kurulun da görev yapmak üzere seçilmiştir.

Devamını oku: SİTE YÖNETİM KURULU BİLDİRİSİ - 2014