^ Back to Top

ETKİNLİKLERİMİZ

RESİM GALERİSİ

Güvenlik

1. Dairenizde tesis edilmiş olan İNTERKOM SİSTEMİ blok kapısı, site girişi güvenlikle irtibat kurmanız amacıyla kullanılabilecektir.

2. Sistemin doğru kullanımı güvenliğiniz açısından önemlidir.Site dış çevresi, otopark blok içi girişleri, giriş kapıları, blok içleri ve orta avlu 24 saat esasına göre güvenlik kameralarıyla izlenmektedir.  

3. Siteye giriş ve çıkışlar 24 saat güvenlik görevlisi bulunan kapıdan yapılacaktır.. Site yönetiminde kayıtlı olmayan araçlar ve site sakinlerimiz giriş ve çıkışları kimlik ibrası ve kontrol edildikten sonra olacaktır.

4. Dairenize giriş yapacak misafir, taşeron, ziyaretçi vb. gibi kişileri önceden güvenliğe bildirmeniz halinde girişleri kolaylaştırılacaktır. Bu durumda olmayan şahıslar için sizlerden  mutlaka teyit alınacaktır.

5. Güvenlik görevlilerinin her türlü posta, emanet, evrak, kurye gönderisi  ve daire anahtarı alımı yasaklanmıştır. Lütfen bu konuda ısrarcı olmayınız.

6. Gelen posta ve kuryeden ele teslim edilmesi gerekenler, sakinden teyit alınarak daireye gönderilecek ve PTT görevlisi kanalıyla yapılan tebligatlar hariç diğer teslimatlar ise ilgili dağıtım personeline eşlik edilerek blok girişlerindeki posta kutularına bırakılacaktır.

7. Site yönetimince görevlendirilen site güvenlik amiri, proje müdürünün sitede bulunmadığı zamanlarda proje müdürü vekili gibi görev yapacak proje müdürünün tüm görev sorumluluklarını yerine getirmeye yetkili olacak ve bu konularda site sakinlerine ikaz ve uyarı yapabilecektir. Bu nedenle site sakinlerimizin konu hakkında duyarlı olmalarını rica ederiz.

8. GÜVENLİKLE İLGİLİ HER KURAL SİZİN HUZUR VE GÜVENLİĞİNİZ İÇİN OLDUĞUNU LÜTFEN UNUTMAYINIZ. GÜVENLİK KURALLARINA UYUNUZ.