^ Back to Top

ETKİNLİKLERİMİZ

RESİM GALERİSİ

Siteye Taşınma

Siteye taşınmalar Pazar, resmi tatil ve bayram günleri hariç hafta içi ve cumartesi günleri 10.00-18.00 saatleri arasında yapılabilir. Bu saatlerin dışında taşınma işlemi yapılamaz.
Taşınma sırasında;

(a) Site yönetimine taşınma tarih ve saatini bildirip randevu alınız.

(b) Taşınma için gelen araçlar sadece A Kapı girişini kullanabilirler. Taşınma esnasında sorumluluk kat maliki/ kiracıya aittir.  

(c) Taşınma için görevlilerin uyarılarını lütfen dikkate alınız, asansör, blok ortak alanlarına, duvarlara, giriş kapılarına zarar verilmeyecektir. Verilen zararlar kat maliki tarafından karşılanacaktır.

(d) Taşınma esnasında büyük ebatlı eşyalar için asansörler kullanılmayacak, asansörün kullanılması gerektiğinde asansör kabini gerekli koruyucu malzemeler ile kaplandıktan sonra taşınma yapılabilecektir. Uygunsuz kullanımda blok asansörü devre dışı bırakılır.

(e) Siteden dışarıya taşınmalarda yönetimden dairenizle ilgili borcu yoktur yazısı alınacak, ve kiracıların taşınması mutlaka ev sahibinin teyidi ile olacaktır. Borcu olanların, bu borcunu ödemeyi müteakip taşınmasına izin verilecektir.

(f) Gürültü ve ses çıkaracak işleri (matkap, duvar delme, çivi çakma vb) Pazar, resmi tatil ve bayram günleri hariç 10.00-18.00 arasında yapınız.
    
(g) 20 gün içinde SANCAKTEPE NÜFUS MÜDÜRLÜĞÜNE“Adres Beyan Formu(A)” nu doldurarak yerleşim yeri ( ikametgah ) adresini bildirin. Daha sonra muhtarlığa uğrayarak kayıt yaptırın. Site yönetimine Form-C’yi doldurarak teslim ediniz.

(h) Yönetimce sizlere verilen Toplu Yapı Aile Bildirim Formu ve Taşınma Formu’ nu doldurmadan ve site yönetiminden randevu almadan taşınma işlemini yapmayınız. Bu konuda kapıdaki güvenlik personeline ısrar etmeyerek yönetime başvurunuz.