^ Back to Top

ETKİNLİKLERİMİZ

RESİM GALERİSİ

Temizlik ve Ortak Alan Hizmetleri

1. Sitemizde temizlik hizmetleri yönetimce görevlendirilen temizlik personelleri tarafından yapılmaktadır.

2. Site ortak alanları ( otopark, yeşil alan, yollar, oyun ve spor alanları, havuzlar sosyal tesis vb. ) ile blok ortak alanları ( giriş kapıları, asansörler, merdivenler, sığınaklar vb. ) yönetim tarafından belirlenecek esaslar dâhilinde temizlenecek ve bakımları yapılacaktır.

3. Temizlik personeli site ortak alan hizmetlerin sorumlu olup, bu hizmetlerin aksamaması için sakinlerimizin bireysel taleplerine cevap verilmemektedir.

4. Temizlik elemanları eğitimli, deneyimli, güvenlik taraması yapılmış personelden seçilmektedir.

5. Çöplerinizi ağzı sıkıca bağlanmış, delik olmayan sağlam poşetlere koyarak kat servis merdivenlerinde mevcut çöp konteynerlerinize atınız, çöp konteynerlerine açık şekilde sıvı yağ ve  içeçek şişelerini boşaltmadan atmayınız daire kapısı önüne ve blok kat aralarına kesinlikle çöp bırakmayınız.

6. Blok içlerinde, otoparklarda ve kapalı yerlerde lütfen sigara içmeyiniz.

7. Blok pencere ve balkonlarından sigara izmariti, çöp, kağıt  vs. atmayınız

8. Pencere ve balkonlardan halı, kilim, sofra bezi, yatak örtüsü vs silkelemeyiniz. Dairenizde görev yapan hizmetlilerinizi de bu konuda uyarınız.

9. Site ortak alan yürüyüş yolları ve yeşil alanlara sigara, kağıt vb. muhteviyatta çöp atmayınız.

10. Blok içleri, kat araları , servis merdivenleri, otoparklar ve site ortak alanlarını temiz tutmaya gayret ediniz ani görülen aksaklıkları site yönetimine lütfen bildiriniz.